BENELLI TRK 502 Traveller  

Benelli TRK sú najúspešnejšie modely našej súčasnej produkcie. V Taliansku sú tak populárne, že sa stali v rokoch 2020 a 2021 najpredávanejšími motocyklami na talianskom trhu a za sebou nechali konkurentov všetkých ďalších značiek. Nárasty predajov značky Benelli na českom a slovenskom trhu sú už niekoľko rokov jedny z najvyšších na trhu a aj na našich trhoch patria modely TRK medzi najpopulárnejšie.  Benelli kladie čoraz väčší dôraz na kvalitu a odolnosť svojich produktov a naše stroje sa tak stávajú najspoľahlivejšími a najodolnejšími na trhu. Preto tiež na všetky motocykle Benelli poskytujeme  predĺženú záruku 4 roky.    Benelli TRK 502 X Adventure – má oproti verzii TRK 502 Traveller kolesá viac prispôsobené jazde na horšom povrchu. Sú hliníkové s výpletom s pevných oceľových špic as pneumatikami zaručujúcimi trakciu na ceste ale aj v teréne.  Na dobrodružstvo nemusíš čakať, kým budeš starý, stačí RP skupiny A2 as touto motorkou môžeš už od 18 rokov podnikať rovnako dlhé a náročné výpravy ako tvoji starší kolegovia so zbytočne oveľa drahšími motocyklami. Dôjdeš rovnako ďaleko, rovnako rýchlo a rovnako spoľahlivo ako oni. Len tvoje náklady na dobrodružstvo budú oveľa menšie a tvoja radosť oveľa väčšia. A keď budeš starší, oceníš nižšiu hmotnosť a trvanlivosť a tvoje náklady na ďalšie dávky dobrodružstva budú stále oveľa nižšie ako s akýmkoľvek iným Adventure motocyklom, nebudeš mať žiadny dôvod meniť... Za ušetrené peniaze zažiješ oveľa viac dobrodružstiev a stále s tebou bude jeden parťák - Benelli TRK 502 Traveller … Benelli TRK 502 Traveller má úplne nový dvojvalcový štvordobý, kvapalinou chladený 500cc motor, s elektronickým vstrekovaním a 4 ventilmi na valec. Maximálny výkon je 48 cv (35 kW) pri 8500 otáčkach za minútu a krútiaci moment je o 46 Nm (4,6 kgm) pri 6000 otáčkach za minútu, čo znamená dokonalé reakcie za všetkých podmienok. Prevodovka je 6-rýchlostná. Dlhé dobrodružstvá potrebujú aj dlhý dojazd, a hoci TRK 502Traveller má veľmi nízku spotrebu, je osadený obrovskou nádržou, ktorá poskytuje kapacitu paliva 20 litrov. Dôležitý je maximálny komfort pre jazdcov i spolujazdcov - vyvinuli sme vynikajúce sedadlo, na ktorom bez problémov vydržíš sedieť celý deň (možno objednať znížené sedlo). Benelli TRK 502 Traveller je vpredu osadený upside-down tlmičmi a vzadu jedným nastaviteľným tlmičom. TRK 502 Traveller ponúka maximálne pohodlie vo všetkých aspektoch, a to aj vďaka veľkej prednej kapotáži či širokým a pevným riadidlám opatreným inovovanými hliníkovými krytmi rúk, ktoré jazdca ochránia v akomkoľvek prostredí. Stabilita, bezpečnosť a presnosť sú kľúčové slová tohto nového Benelli TRK 502 Traveller. Pre bezpečnosť je dôležitý brzdný účinok, vďaka dvom predným plávajúcim kotúčom s ø 320 mm. Zadný kotúč má ø 260 mm. Kolesá sú z hliníkovej zliatiny obuté do pneumatík Pirelli 120/70-17 a 160/60-17. Motocykel je vybavený ABS Bosch. Dostupnosť: Skladom v Benelli Centrech v ČR aj v SR 

HLINÍKOVÉ RÁFIKY S OCEĽOVÝMI STREDAMI Dizajnové kolesá s oceľovým výpletom a priľnavými pneumatikami 150/70 (r) a 110/80 (f) udržia líniu vašej jazdy po ceste a pri zdolávaní terénnych chodníkov prenesú dostatok dynamiky. Dvojité 320mm kotúče so 4piestkovými strmeňmi vpredu a zadný kotúč s priemerom 260 mm zaisťujú brzdnú silu s ABS svetovej triedy. 
OCHRANA PROTI VETRA A NEPRÍZNI POČASIE V aerodynamickom tuneli navrhnutý dizajn prednej časti stroja a čelné sklo ponúkajú jazdcom maximálnu ochranu pred vetrom a nepriaznivým počasím.  
POKROČILÝ DVOJVÁLCOVÝ MOTOR Kvapalinou chladený štvortaktný dvojvalec so zdvihovým objemom 499 ccm, so 4 ventilmi na valec, vstrekovaním paliva, rozvodom DOHC a elektrickým štartovaním, ponúka veľa výkonu pre akékoľvek “X” Factor dobrodružstvo! 
ODĽAHČENÝ VÝFUKOVÝ SYSTÉM Pokročilé materiály umožňujú využiť výkon motora na maximum, znížiť hlučnosť aj celkovú hmotnosť výfuku a navyše sú vyladené do správnych tónov. 

benelli

Biela

Šedá

Červená

benelli

Modrá

Zelená

Typ motora: Kvapalinou chladený, štvordobý, radový dvojvalec, dvojitý vačkový hriadeľ 
Vŕtanie x zdvih: 69 x 66,8 mm 
Zdvihový objem: 499,6 cm³ 
Kompresný pomer: 11,5:1 
Max. výkon: 35 kW (47,6 cv) @ 8500 ot./min. 
Max. krútiaci moment: 46 Nm (4,7 kgm) @ 6000 ot./min. 
Spúšťanie motora: elektrické 
Prevodovka: 6-stupňová 
Sekundárny prevod: reťazou 
Rozmery (D x Š x V): 2220 x 915 x 1480 
Rázvor: 1505 
Výška sedla: 860 mm. 
Pri použití zníženého sedla: 830 mm 
Objem nádrže: 20l , reserva 3l 
Bicykel - predný: hliníkový stred aj ráfik , oceľové špice , 110/80 R19 , 
Pneumatika - zadná: hliníkový stred aj ráfik , oceľové špice , 150/70 R17 
Odpruženie - predné: 50 mm teleskopická vidlica Upside-Down, zdvih 140mm 
Odpruženie - zadné: Kyvná vidlica, jeden tlmič nastaviteľná pružina, útlm i odskok 
Brzdy - predné: 320 mm dvojkotúčové, plávajúce kotúče , 
ABS Brzdy - zadné: 260 mm kotúčová ,ABS 
Pohotovostná hmotnosť: 213 kg bez paliva sviečky : 
NGK CR8E spotreba: 4,1 l/100 km

Technické špecifikácie

Modely E5 sú výrazne inovované 
Radový dvojvalec 500ccm
Krútiaci moment 46 Nm je najvyšší v triede - maximálny krútiaci moment je zámerne konštruovaný už od otáčok 6000 ot./min, čo zaručuje vynikajúcu pružnosť motocykla od nízkych otáčok najmä na kľukatých cestách, v meste av teréne.
Vstrekovanie Delphi priemeru 37mm
Benelli TRK 502 v tejto triede ponúka upside-down tlmiče s priemerom 50mm a taktiež nastaviteľný zadný tlmič 
Predné brzdy – dvojité plávajúce kotúče s priemerom 320mm so 4 piestkovými brzdičmi
ABS Bosch
Pneumatiky - Metzeler 
Ľad diódové pozičné osvetlenie a blinkre a zadné koncové svetlo
NOVÝ ZADNÝ NOSIČ - Hliník 
Priemerná spotreba 4,1 l na 100 km.
Výbava pre dlhú pohodlnú jazdu NAJLEPŠIA VO SVOJEJ TRIEDE - VEĽKÉ POHODLNÉ SEDLO PRI MODELE 2022 NOVÁ POHODLNEJŠIA VÝPLŇ, možnosť objednania zníženého sedla ako voliteľný doplnok 
Nádrž na 20l pre skutočne dlhý dojazd - najväčšia vo svojej triede 
Vysoký čelný veterný štít , možnosť doobjednať zvýšený čelný štít ako voliteľný doplnok 
Deflektory na zlepšenie aerodynamiky
Ochrana rukoväte – nové HLINÍKOVÉ blastery 
vylepšené rukoväte  
vylepšené spätné zrkadlá 
Kované dvojpriemerové riadidlá uchytené silentblokmi
Odpružené stúpačky vodiča
Vynikajúca ergonómia pre vodičov aj spolujazdcov
MOTO APP - VÁŠ MOTOCYKOL VŽDY ONLINE 
  Mimoriadna základná výbava:
Padacie rámy
Ukazovateľ zaradenej rýchlosti
USB port
Držiak predného veterného štítu pripravený na upevnenie navigácie

Novinky

Leoncino 500

S viac ako storočnou históriou a inšpiráciou, z ktorej možno čerpať, sa novému CentroStile Benelli podarilo prebudovať jeden z najobľúbenejších motocyklov Pesaro, Leoncino.

502C

S agresívnymi líniami a excentrickým duchom je 502C nový mestský krížnik od spoločnosti Leoncino, navrhnutý pre tých, ktorí milujú vyniknúť štýlom a eleganciou v uliciach mesta.

TRK 502 X

Benelli TRK 502 X má vždy dobrú náladu bez ohľadu na to, aké dobrodružstvá na dvoch kolesách si chcete užiť! TRK 502 X je navrhnutý na prekonávanie jazdných podmienok, do ktorých sa jazdec vydá!

VŠETKY MODELy